PhotoNews

PhotoNews

‘Mbemba (ex-Anderlecht) spant rechtzaak aan tegen OM en voorzitter Longoria’

Update: 19 september om 10:27
PRAAT MEE!

Chancel Mbemba heeft een rechtzaak aangespand tegen Olympique Marseille en voorzitter Pablo Longoria, meldt het Franse L’Equipe. Het vertrek van Mbemba bij Marseille krijgt op deze manier nog een juridische wending.

Inmiddels heeft de 31-jarige Mbemba een nieuw voetbalavontuur gevonden bij Lille, waar hij voor een seizoen heeft getekend. Na zijn vertrek bij Marseille kende Mbemba een korte periode als transfervrije speler.

Na zijn vertrek bij Marseille heeft Mbemba een klacht ingediend bij het Openbaar Ministerie van Marseille. In het eerste weekend van december staat er een beladen match op de planning, wanneer hij met Lille tegenover zijn oude werkgever staat.  

Mbemba is afkomstig uit de jeugdopleiding van Anderlecht, dat hem in de zomer van 2011 overnam van MK Etancheite. In de zomer van 2015 vertrok de centrale verdediger naar Newcastle United voor 12 miljoen euro.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het gelijkspel van RSC Anderlecht tegen KRC Genk, de penaltyfases bij Club Brugge, Standard en KV Mechelen. Maar ook de 'blessure' van Union-doelman Scherpen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.