
OFFICIEEL: Sheffield United stelt manager paar maanden na ontslag weer aan
Sheffield United heeft Chris Wilder voor de derde keer aangesteld als manager. Wilder werd na vorig seizoen ontslagen, maar krijgt nu zijn oude functie terug.
Nadat Sheffield United in de 95ste minuut met 2-1 verloor van Sunderland in de Championship play-off-finale voor een plek in de Premier League, werd Wilder ontslagen. Nadat de eerste zes wedstrijden van het seizoen werden verloren, kon ook Ruben Selles zijn koffers pakken. Sheffield wilde weer stabiliteit en denkt dat het binnenbrengen van Wilder dat brengt.
Wilder is in Sheffield een echte grootheid. De manager speelde zeven jaar voor de club en werd in 2016 voor het eerst coach van The Blades. In 2019 bracht hij de club naar de Premier League, iets wat niet meer was gelukt sinds 2007. In 2021 werd hij ontslagen toen de club onderaan stond in de Premier League.
Twee jaar later kwam hij terug in een vergelijkbare situatie. Hoewel hij de club niet in de Premier League kon houden, mocht hij blijven van de eigenaar. Vorig seizoen eindigde hij knap derde, maar kon hij promotie niet realiseren. Nu is de 57-jarige coach voor de derde keer aangesteld.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het gelijkspel van RSC Anderlecht tegen KRC Genk, de penaltyfases bij Club Brugge, Standard en KV Mechelen. Maar ook de 'blessure' van Union-doelman Scherpen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







