
Carragher fileert 23-voudig Engels international: 'Dat heb ik nog nooit gezien'
Jamie Carragher is uiterst kritisch op Jadon Sancho. De 25-jarige Engelsman beschikt volgens de analist niet over heel veel kwaliteiten. Steker nog: Carragher kan niet zeggen waar Sancho goed in is. “Dat heb ik in mijn hele leven nog nooit gezien”, aldus de oud-verdediger.
Sancho hoefde ook dit seizoen niet te rekenen op speeltijd bij Manchester United. De Engelsman ruilde The Red Devils in de laatste dagen van de transferwindow op huurbasis in voor Aston Villa, waardoor hij wél wekelijks aan spelen toe kan komen. Vorig seizoen kwam de rechtspoot op huurbasis uit voor Chelsea, dat de koopoptie niet lichtte.
Carragher laat in The Overlap zijn licht schijnen op Sancho, die de hoge verwachtingen nooit waar heeft kunnen maken. “Hij maakte naam bij Borussia Dortmund. Mensen zeggen dat hij de slechtste aankoop van Manchester United ooit is vanwege zijn kwaliteiten, maar ik ben er niet zeker van of er wel veel kwaliteit aanwezig is."
“Ik denk dat hij redelijk is, maar ik zie niet wat nou zijn belangrijkste kwaliteit is”, vervolgt de analist. “Ik ben kritisch geweest op Marcus Rashford, maar als ik me voorstel dat hij goed speelt, denk ik aan zijn snelheid en kracht. Ik weet niet wat de belangrijkste eigenschap van Sancho is”, luidt de pijnlijke conclusie van Carragher.
“Elke speler heeft iets, maar ik kan niet bedenken wat Sancho doet. Ik heb dat in mijn leven nog nooit gezien.” Sancho ruilde Dortmund in de zomer van 2021 in voor Manchester United, dat toen liefst 85 miljoen euro betaalde. The Mancunians waren medio 2020 ook al druk bezig met zijn komst, maar de deal kwam toen niet van de grond.
Sancho heeft de torenhoge verwachtingen nooit kunnen waarmaken op Old Trafford. De 23-voudig Engels international kwam tot dusver tot 83 wedstrijden, twaalf goals en zes assists in het shirt van Manchester United. Sancho ligt nog tot volgend jaar zomer vast bij The Red Devils.
In aflevering 9 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de heerlijke voetbalweek van de Rode Duivels, wordt er teruggeblikt op de transferperiode en de lichtpuntjes en teleurstellingen van het seizoensbegin. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




