Photo News

Photo News

Twijfels over Anderlecht-aankopen: “5,5 miljoen voor Cvetkovic, Hatenboer en Keita om bij Futures te stallen”

26Reacties

RSC Anderlecht kende een drukke transferperiode. Spelers als Kasper Dolberg, Louis Patris en Theo Leoni werden verkocht. Daarnaast werden er ook enkele spelers aangetrokken door paars-wit.

“De intenties waren toen goed. Het middenveld oogt met Enric Llansana en Nathan Saliba energieker. Als Ilay Camara fit is, kan hij de flanken versterken”, aldus Jürgen Geril bij Het Belang van Limburg.

Toch zijn er ook twijfels over de aankopen van enkele andere spelers die vooralsnog niet uitkwamen voor het eerste team. ”Zo’n 5,5 miljoen betalen voor spits Mihajlo Cvetkovic en middenvelder Cedric Hatenboer en verdediger Zoumana Keita... Om die bij de Futures te stallen?”

Ondanks de Europese uitschakeling heeft Anderlecht nog altijd 35 spelers onder contract staan. “Dat was geenszins de bedoeling: noch die vroegtijdige eliminatie, noch achterblijven met zo’n bende. Zelfs als Mario Stroeykens en/of Majeed Ashimeru nog gesleten worden op de Oosterse markt heeft Hasi drie elftallen ter beschikking.”

In aflevering 9 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de heerlijke voetbalweek van de Rode Duivels, wordt er teruggeblikt op de transferperiode en de lichtpuntjes en teleurstellingen van het seizoensbegin. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.