Photo News

OFFICIEEL: Hayen ziet weer assistent vertrekken, Milkon verlaat Club Brugge voor Dender
Via de officiële kanalen werd de overstap van Milkon naar FCV Dender bevestigd. De assistent-trainer van Hayen neemt het roer bij Dender over van Vincent Euvrard, die koos voor een stap richting Standard.
De nog steeds maar 32-jarige Milkon begint daarmee aan zijn eerste stap als hoofdtrainer in de Pro League. De in Libanon geboren Milkon heeft wel al ervaring als hoofdtrainer bij amateurploegen KVW Zaventem en KFC Turnhout en was als jeugdtrainer actief bij Royal Antwerp FC, Beerschot, KV Mechelen en KAA Gent.
In 2021 koos hij voor een overstap richting Club Brugge en werd hij aanvankelijk trainer van de U18. Na een korte periode als trainer van Club NXT werd hij assistent van Nicky Hayen bij de A-ploeg en loodste hij samen met Hayen en Jonckheere de Bruggelingen naar de titel.
Nadat Jonckheere al koos voor een stap richting KV Kortrijk en daar hoofdtrainer werd, begint nu ook Milkon aan zijn eerste avontuur als hoofdtrainer bij een profclub. Hij moet Dender, dat momenteel laatste staat in de JPL met twee punten uit zes partijen, van de degradatie behoeden.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de moeilijke week voor RSC Anderlecht met aandacht voor Besnik Hasi en Wouter Vandenhaute, een blunder van Nordin Jackers bij Club Brugge en de gouden zaken die KRC Genk doet op de transfermarkt. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




