PhotoNews

PhotoNews

La Louvière verliest van KAA Gent: “De hoogste klasse toch andere realiteit”

6Reacties

Jordi Liongola en La Louvière waren dichtbij een resultaat tegen KAA Gent. Lange tijd bleef het 0-0 totdat Gent in de 87e minuut op voorsprong wist te komen, waardoor de match eindigde in een 1-0 nederlaag.

Liongola geeft aan dat het verlies van La Louvière op twee verschillende manieren pijn doet. “Het doet dubbel pijn, want we waren heel dichtbij ons eerste punt. Al spelen we niet het beste voetbal, maar dat was het plan van vanavond”, citeert Sporza Liongola.

De middenvelder van La Louvière vertelt verder over het plan van La Louviere tegen Gent. “Gewoon in blok blijven. En dat is gelukt, tot de 87e minuut. Pijnlijk. De hoogste klasse is toch een andere realiteit dan 1B, want hier worden foutjes snel afgestraft”, besluit Liongola.

Door de nederlaag blijft La Louvière nog zonder punten in de Jupiler Pro League. Eerder werd er met 0-2 verloren van Standard. In de derde speelronde van de Jupiler Pro League neemt La Louvière het op tegen Sporting Charleroi.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men terugblikt op de eerste speeldag van de JPL, met een overtuigende overwinning van RSC Anderlecht. Een goed KRC Genk dat toch verliest van Club Brugge en Union dat niet voorbij Royal Antwerp FC geraakt. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.