'Paixão wil naar Olympique Marseille, Feyenoorder aangeboden bij Roma'

'Paixão wil naar Marseille, aanvaller van Feyenoord aangeboden in Serie A'

Praat mee!

Igor Paixão wil nog altijd graag de overstap maken naar Olympique Marseille, zo meldt Foot Mercato. Ook Leeds United is nadrukkelijk in de markt voor de handtekening van de Braziliaan, die ook bij AS Roma is aangeboden door zijn zaakwaarnemer.

In tegenstelling tot andere berichtgeving is Olympique Marseille volgens Foot Mercato nog altijd in onderhandeling met Feyenoord over een transfer van Paixão. Eerder bereikte de vleugelaanvaller al een persoonlijk akkoord met de club uit de Ligue 1. 'OM doet er alles aan om de Braziliaan van de Rotterdamse club af te pakken', zo valt er te lezen.

Leeds United heeft ook al langere tijd nadrukkelijke belangstelling in de diensten van Paixão. Naar verluidt hebben de Engelsen al een bod van 30 miljoen euro neergelegd bij Feyenoord. Daarnaast heeft zijn zaakwaarnemer de aanvaller aangeboden bij AS Roma, zo stelt Foot Mercato.

Eerder werd duidelijk dat Feyenoord een transfersom van 35 miljoen euro verlangt voor de diensten van Paixão. In Rotterdam staat de Braziliaan nog tot de zomer van 2029 onder contract.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men terugblikt op de Supercup en de winst van Club Brugge tegen Union. Daarnaast wordt er ook vooruitgeblikt op het nieuwe seizoen en gekeken naar de potentiële titelkandidaten en teleurstellingen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.

'Paixão wil naar Olympique Marseille, Feyenoorder aangeboden bij Roma'