
Hubert laat Anderlecht-periode achter zich: "Enorm veel dankbaarheid"
David Hubert zal komend seizoen langs de zijlijn bij OH Leuven staan. Bij zijn voorstelling kwam hij nog een keer terug op zijn ontslag bij RSC Anderlecht, drie maanden geleden.
“De laatste maanden heb ik daar zeer weinig willen over zeggen”, wordt David Hubert geciteerd door Sporza. “Ik kijk wel met enorm veel dankbaarheid terug op mijn periode bij Anderlecht.”
Dat doet Hubert als speler, maar ook als assistent- en hoofdcoach. Hij geeft toe dat hij een enorm mooie periode gekend heeft bij de club. “Maar ik denk dat de context van vorig seizoen gewoon enorm complex was."
Hubert omschrijft die periode als enorm leerzaam voor een jonge coach en hij zegt er lessen uit getrokken te hebben. “Maar Anderlecht is nu een afgelopen hoofdstuk”, verzekert de kersverse coach van OH Leuven.
Bij OH Leuven, waar Hubert ook nog actief was als speler, ondertekende hij een contract voor twee seizoenen. Hij wil ervoor zorgen dat OHL wegraakt van de grijze plaatsen.