OFFICIEEL: Standard presenteert nieuwe hoofdtrainer Rednic

OFFICIEEL: Standard presenteert oude bekende Rednic als nieuwe hoofdtrainer

Update: 16 juni om 12:25
34Reacties

Standard heeft via haar officiële kanalen hoofdtrainer Mircea Rednic gepresenteerd. De voormalige speler en hoofdtrainer van Standard keert op deze manier terug bij de Rouches op Sclessin.

Met Rednic heeft Standard haar vervanger van de naar KAA Gent vertrokken Ivan Leko te pakken. Rednic keert met het hoofdtrainerschap terug op het oude nest bij Standard. Als voetballer was Rednic eerder actief bij Standard, hij speelde maar liefst 163 matchen voor de Rouches.

Mircea Rednic begon in 2000 aan zijn carrière als hoofdtrainer. Naast zijn periode als voetballer bij Standard, was Rednic ook eerder actief als hoofdtrainer op Sclessin. In het seizoen 2012-2013 stond Rednic 31 matchen aan het roer bij Standard, waarin hij een puntengemiddelde haalde van 1.74 per match.

Vervolgens was Rednic bij meerdere andere clubs actief, waaronder een korte periode bij KAA Gent en Royal Excel Mouscron. Als voetballer was de Roemeense rechtsback ook nog actief bij een andere Belgische ploeg. Rednic speelde 10 matchen voor STVV.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.