Peter Vandenbempt over Rudi Garcia bij Rode Duivels

Vandenbempt over Garcia bij Rode Duivels: “Geëngageerd, veel meer als Martinez”

Update: 13 juni om 14:52
3Reacties

Peter Vandenbempt heeft zich uitgelaten over de eerste maanden van bondscoach Rudi Garcia bij de Rode Duivels. De analist is te spreken over de manier waarop Garcia presteert en zich presenteert, maar geeft aan dat het nog om de wittebroodsweken gaat.  

“Hij heeft de twee wedstrijden gewonnen die moesten gewonnen worden, tegen Oekraïne (in de barrages van de Nations League, red.) en Wales. Na vier matchen vervult hij wel zijn contract, zeker naast het veld”, deelt Vandenbempt via Sporza over Garcia.

Vandenbempt ziet dat Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels aanwezig is. “Wat de communicatie betreft, maakt hij een zeer goede indruk. Hij is geëngageerd, veel meer zoals Martinez dat was en Tedesco niet”, aldus Vandenbempt.

“Hij is beschikbaar en hij gaat naar alle uitreikingen, zoals Profvoetballer van het Jaar en de Gouden Schoen. Hij heeft zich in elk geval ingeschreven in het project”, deelt Vandenbempt over de eerste maanden met Garcia aan het roer.

 Vandenbempt haalt nog maar eens het probleem van de Rode Duivels boven. “Hij is zoekende in het defensieve compartiment. We zullen hem pas naar waarde kunnen schatten als hij daar een oplossing heeft gevonden”, deelt de analist.

Tot slot geeft Vandenbempt zijn conclusie over de eerste periode van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels. “De eerste evaluatie is positief, maar we zitten nog in de wittebroodsweken”, sluit de analist af.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.