© Photo News

'Cercle Brugge kiest voor continuïteit met nieuwe technisch directeur'
Voor Cercle Brugge begint het seizoen alweer snel en starten de trainingen al binnen een paar weken. Dat is met Bernd Storck als coach, maar ook met een nieuwe technisch directeur. Daarvoor denkt de Vereniging opnieuw aan een Mexicaan.
Bij Cercle Brugge nam men onlangs afscheid van Rembert Vromant, die na een teleurstellend seizoen zijn C4 kreeg. De Vereniging heeft dus een nieuwe technisch directeur nodig en denkt daarvoor aan Luciano Murchio, meldt Het Laatste Nieuws.
De 28-jarige Mexicaan werd enkele maanden geleden als benoemd tot de assistent van Vromant na een periode als scout en hoofdscout bij Cercle. Nu lijkt hij opnieuw promotie te gaan krijgen en het spoor volgen van landgenoot Carlos Avina, die zo'n tweetal zomers geleden nog technisch directeur was bij Cercle en inmiddels TD is bij AS Monaco. Hij stuurt naar verluidt ook aan op de promotie voor Murchio.
Murchio staat de taak te wachten om een nieuwe ploeg te bouwen bij Cercle, die komend seizoen niet zal moeten strijden tegen de degradatie.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.




