'Liverpool heeft Wirtz binnen'

'Liverpool heeft tweede zomeraanwinst binnen en betaalt megabedrag voor Wirtz'

1Reacties

Florian Wirtz gaat voor de overstap maken naar Liverpool. Nadat The Reds eerder al een akkoord bereikten met de Duitser, zijn ze nu ook rond met Bayer Leverkusen over een bedrag van 150 miljoen euro. 

Dat Liverpool zich deze zomer graag wilde versterken met Wirtz is al een tijdje geen geheim meer. De eerste drie pogingen om de Duitser naar Engeland te halen mislukten, maar nu is er volgens Fabrizio Romano een akkoord over een bedrag van 150 miljoen euro. Dat is het bedrag wat Bayer Leverkusen verlangde voor de sterspeler. The Reds komen dus uiteindelijk over de brug. 

Wirtz wilde zelf dolgraag de overstap naar Liverpool maken en bereikte al een persoonlijk akkoord met de club. Eerder liet hij met een Instagram-story al doorschemeren niet zomaar rugnummer 10 te willen overnemen van Alexis Mac Allister. Ook vertelde de middenvelder al aan het Bayern München van Vincent Kompany dat hij liever naar Engeland zou verkassen. Bovendien startte hij naar verluidt al een huizenjacht in Liverpool.

The Reds hebben zich deze transferperiode al versterkt met Jeremie Frimpong voor 35 miljoen euro. Ook Milos Kerkez staat op het verlanglijstje van trainer Arne Slot. Met de komst van Wirtz verzekert Liverpool zich in ieder geval van een van de grootste talenten ter wereld. De Duitser had nog een contract tot medio 2027 bij Leverkusen. In totaal kwam hij 225 keer voor de kampioen van 2024 uit. Daarin scoorde hij 71 keer en gaf hij 71 assists. 

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het grote verlies van Ajax, het zéér actieve PSV en de miljoenenbiedingen bij Feyenoord!