
Opmerkelijk: Engeland heeft alle moeite met nummer 173 van de wereld
Een zeer opmerkelijke eerste helft tussen Andorra en Engeland. De huidige nummer vier van de wereld had ruim tachtig procent van de tijd de bal, maar wist niet tot scoren te komen tegen de dwergstaat. Engeland begon notabene met Ajax-speler Jordan Henderson op het middenveld.
Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel alle moeite met de nummer 173 van de wereld. In de eerste helft had het Engelse elftal 82,9% balbezit. Daarnaast losten ze tien schoten waarvan vier op doel. Andorra zette daar slecht ƩƩn schot tegenover. Slechts vijf minuten na rust wist Engeland de ban wel te breken. Op aangeven van Noni Madueke, wist Harry Kane de openingstreffer te maken.Ā
Engeland is de WK-kwalificatie goed begonnen. In het eerste duel nam de ploeg het in eigen huis op tegen AlbaniĆ« en won het 2-0. De tweede wedstrijd tegen Letland werd opnieuw gewonnen, dit keer met 3-0. ServiĆ« en Andorra maken de poule van Engeland af. De nummer ƩƩn plaatst zich automatisch voor het WK van 2026. De nummer twee krijgt een kans in de play-offs.Ā
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het ontslag van Danijel Milicevic bij KAA Gent, wordt er uitgekeken naar de terugkeer van Axel Witsel en kiest men ook voor het Elftal van het Seizoen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.




