
“Club Brugge heeft haar sterke selectie gebouwd met oog op de 20ste landstitel”
Ludo Vandewalle deelt dat Club Brugge haar sterke selectie in de Jupiler Pro League heeft gebouwd op de landstitel. Dit weekend is het voor concurrent Union SG mogelijk om kampioen te spelen wanneer het wint bij Royal Antwerp FC en Club Brugge onderuitgaat bij RSC Anderlecht.
Ludo Vandewalle begint lovend over het seizoen van Club Brugge onder leiding van Nicky Hayen. “Club Brugge heeft er met de twaalf wedstrijden in de Champions League en de bekerwinst al een zeer goed seizoen opzitten”, deelt de chef voetbal van Het Nieuwsblad.
“Maar de sterke selectie werd gebouwd met het oog op de landstitel. De 20ste landstitel. Voor een tweede ster. Dat ze het ondanks slechts vijf verliespunten in deze play-offs niet meer in eigen handen hebben, frustreert blauw-zwart”, aldus Vandewalle over Club Brugge.
Vandewalle legt tot slot uit waar het volgens hem misging voor Club Brugge. “De analyse is al gemaakt: het seizoensbegin met 4 op 12 en het puntenverlies tegen de degradanten Beerschot (2-2) en Kortrijk (1-1 thuis) breekt nu zuur op.”
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de niet gegeven rode kaart voor Christian Burgess, de mindere prestatie(s) van RSC Anderlecht en KAA Gent en wordt er ook al voorspeld wie de titel zal pakken. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.