RSC Anderlecht wil Neo Duncan Rapoo van SuperSport United aantrekken

Gerucht: 'RSC Anderlecht speurt in Zuid-Afrika en gaat voor jonge linksachter'

4Reacties

RSC Anderlecht blijft speuren naar versterkingen en lijkt vooral de zinnen gezet te hebben op de jongere talenten. Met Mihajlo Cvetkovic en Cedric Hatenboer trok het al twee jonge spelers aan. Neo Duncan Rapoo zou weleens de derde kunnen worden.

In Zuid-Afrikaanse media claimt men namelijk dat Anderlecht het vizier heeft gericht op Rapoo, een negentienjarige Zuid-Afrikaanse linksachter die in eigen land momenteel uitkomt voor SuperSport United.

Bij de Zuid-Afrikaanse club heeft Rapoo zich inmiddels in de basis gewerkt en zich ook in de kijker gespeeld. Anderlecht heeft naar verluidt een scout richting Afrika gestuurd om Rapoo aan het werk te zien.

Of het ook tot een transfer komt, is nog niet geweten. Bij Anderlecht neemt men mogelijk wel afscheid van Moussa N'Diaye, die de voorbije maanden nog werd gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Bij een vertrek van de Senegalees kan het ook nog een extra concurrent voor Ludwig Augustinsson gebruiken. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de niet gegeven rode kaart voor Christian Burgess, de mindere prestatie(s) van RSC Anderlecht en KAA Gent en wordt er ook al voorspeld wie de titel zal pakken. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.