
Hairemans keert terug naar Antwerp: “Was eerst gewoon om te lachen”
Antwerp-CEO Sven Jaecques haalt Geoffry Hairemans opnieuw naar Antwerp. De middenvelder speelt volgend seizoen opnieuw voor Antwerp, zes jaar na zijn vertrek naar KV Mechelen. In een interview met Het Nieuwsblad vertelt hij over die transfer.
“Thuiskomen en afsluiten bij de club waar alles begon, dat vind ik wel chic”, klinkt het meteen bij de ‘nieuwe’ aanwinst van Antwerp. Hairemans speelde eerder 139 wedstrijden voor Antwerp, verdeeld over twee periodes. In die tijd scoorde hij veertien keer en gaf hij twaalf assists.
De symboliek is hem niet ontgaan. “Dertien goals? Twaalf plus één zal je bedoelen”, lachte hij in het interview met de krant. Hij weet natuurlijk dat dit een knipoog is naar Beerschot, de stadsrivaal met stamnummer 13.
Zijn terugkeer kwam tot stand toen hij als vrije speler informeel polste bij Jaecques. “Het was eerst gewoon om te lachen, maar hij zei meteen dat er contact zou volgen”, klinkt het. “Daarna zijn we serieus gaan praten”, vertelt Hairemans. Antwerp bood hem een contract van twee seizoenen aan, wat voor hem meteen de doorslag gaf. “De keuze voor Antwerp was een no-brainer.”
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de niet gegeven rode kaart voor Christian Burgess, de mindere prestatie(s) van RSC Anderlecht en KAA Gent en wordt er ook al voorspeld wie de titel zal pakken. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.