OFFICIEEL: KV Kortrijk versterkt sportief management met twee nieuwe namen

OFFICIEEL: KV Kortrijk versterkt sportieve cel met Schelstraete en Vanneste

PRAAT MEE!

KV Kortrijk heeft vandaag Jelle Schelstraete en Nils Vanneste voorgesteld. Schelstraete zal Operational Director Football worden, Vanneste is de nieuwe Sporting Director.

Na de degradatie naar de Challenger Pro League blijft KV Kortrijk niet lang bij de pakken zitten. Gisteren werd afscheid genomen van Pieter Eecloo als sportief directeur. Vandaag hebben de West-Vlamingen twee versterkingen voor het sportieve departement aangekondigd.

Jelle Schelstraete wordt Operational Director Football. Schelstraete was eerder aan de slag bij KV Kortrijk als hoofd van de Jeugdacademie. Hij maakte daarna de overstap naar de KBVB als (assistent-)Technisch Directeur van Roberto Martinez & later als Operational Director Football. Hij komt vandaag terug naar Kortrijk als Operational Director Football en zal de volledige operationele werking van het sportieve departement optimaliseren.

Nils Vanneste is de nieuwe Sporting Director. Vanneste kent het huis en was jaren aan de slag op de KVK Jeugdacademie als jeugdcoach. Daarna was hij bij KV Oostende en Beerschot actief als sportief directeur. Hij tekent vandaag een contract bij Kortrijk als Sporting Director en zal zo de sportieve krijtlijnen voor de komende seizoenen uittekenen.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de niet gegeven rode kaart voor Christian Burgess, de mindere prestatie(s) van RSC Anderlecht en KAA Gent en wordt er ook al voorspeld wie de titel zal pakken. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.