
"Een club als STVV kan een prijsduif als Bertaccini geen jaren aan boord houden"
STVV mag zich ook volgend seizoen opmaken voor een jaartje in eerste klasse. Al zal dat hoogstwaarschijnlijk zonder topschutter Adriano Bertaccini zijn.
Bij Het Belang van Limburg voorspelt analist Gunter Schoofs namelijk dat er opnieuw veel vertrekkers zullen zijn bij STVV. Al vindt hij dat ook niet per se erg. “Er mag nieuw leven in de kern geblazen worden.”
Schoofs verwacht dat voor Adriano Bertaccini de ploegen in de rij zullen staan. “Voor hem moet STVV deftig kunnen cashen, zodat alle extra uitgaven om de redding te forceren, gedekt zijn. Een club als STVV kan een prijsduif als een Bertaccini toch geen jaren aan boord houden.”
De nog maar 24-jarige Bertaccini scoorde dit seizoen 21 keer in het shirt van STVV, vijf daarvan maakte hij er in de Relegation Play-offs. Een pasklare opvolger vinden, zal dus niet makkelijk worden. Wouter Vrancken en co. weten wat hen te doen staan.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de niet gegeven rode kaart voor Christian Burgess, de mindere prestatie(s) van RSC Anderlecht en KAA Gent en wordt er ook al voorspeld wie de titel zal pakken. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.