Keiharde maatregelen geopperd tegen Club Brugge

Keiharde maatregelen geopperd tegen Club Brugge: "Misschien de beker inleveren?'

144

De zogenaamde 'supporters' van Club Brugge staan er slecht op na het wangedrag van afgelopen weekend. Journalist Romuald La Morté heeft dan ook eiharde maatregelen geopperd tegen de 'fans' van blauw-zwart. 

Terwijl Brugge ten koste van RSC Anderlecht de Croky Cup dit seizoen op zijn naam schreef, was er een groepering namens blauw-zwart die zich van zijn slechtste kant liet zien in Molenbeek en Jette. Fysiek geweld werd er gebruikt, dingen werden vernield en er werden meerdere racistische kreten gebruikt. La Morté had geen goed woord voor de gebeurtenissen en pleitte dan ook voor keiharde maatregelen. 

De journalist stelde zelfs voor dat Brugge op zijn beurt, de beker meteen weer in zal moeten leveren. "Welk boodschap geven we door Club Brugge niet te bestraffen? Men zegt dat er nood is aan zware maatregelen? Wel, neem de beker af van Club Brugge. Dat is een krachtige maatregel om de supporters duidelijk te maken dat dit niet kan", zo liet hij weten bij LN24

Ook voor de burgemeester van Anderlecht, Fabrice Cumps, is de maat vol na het wangedrag van deze zogenaamde supporters. Op 18 mei neemt Club Brugge het wederom op tegen paars-wit in de Jupiler Pro League. Deze week werd dan ook bekendgemaakt dat uitsupporters niet welkom zullen zijn op het Lotto Park. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de nederlaag van KRC Genk tegen Union, de bekerwinst van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en de degradatie van KV Kortrijk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.