Thomas Vermaelen over PSG - Arsenal in halve finale Champions League

Vermaelen laat zich uit over 'zijn' Arsenal: "Ze maken nog steeds kans tegen PSG"

2

Thomas Vermaelen heeft zich uitgelaten over het topaffiche tussen PSG en Arsenal in de halve finale van de Champions League. De voormalig speler van de Gunners en de Rode Duivels denkt dat zijn oude club nog steeds kans maakt ondanks een 0-1 achterstand. 

PSG is één van de topfavorieten voor de Champions League-beker dit seizoen. De geoliede machine van Luis Enrique speelt dit seizoen met onder andere Ousamane Dembele en Khvicha Kvaratskhelia schakelde al Premier League-kampioen Liverpool uit en won ook met 0-1 in Londen van Arsenal. Ondanks het ijzersterke PSG, denkt Vermaelen nog steeds dat Leandro Trossard en consorten kans maken in Parijs. 

"Voor de heenmatch waren ze voor mij zelfs favoriet om de Champions League te winnen, als je kijkt hoe zakelijk en volwassen ze twee keer hebben gespeeld tegen Real Madrid", aldus Vermaelen geciteerd door Het Nieuwsblad. "Ik ben ook fan geworden van dit PSG - ik ken de coach natuurlijk, maar ik heb een goed gevoel bij Arsenal", voegde hij nog daaraan toe. 

Vermaelen vertrok in 2009 van Ajax naar Arsenal en speelde daar in totaal 150 duels. Vervolgens speelde hij voor FC Barcelona, AS Roma en sloot hij zijn carrière af bij Vissel Kobe in Japan. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de nederlaag van KRC Genk tegen Union, de bekerwinst van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en de degradatie van KV Kortrijk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.