Vanhaezebrouck zag verdedigende fouten bij Anderlecht

"Als Riemer gekeken heeft, zal hij ontgoocheld geweest zijn"

RSC Anderlecht wist zondag niet te overtuigen tegen Club Brugge en beet de tanden stuk op een sterke Romeo Vermant. Tot twee keer toe wist de spits van Club Brugge de netten te doen trillen. Hein Vanhaezebrouck zag hoe het defensief ook niet al te best liep bij Anderlecht.

Colin Coosemans moest zich uiteindelijk twee keer omdraaien na een doelpunt van Romeo Vermant. Wesley Sonck had bij Extra Time lof voor de loopacties van de spits van Club Brugge, maar Vanhaezebrouck zag ook dat er defensief wel wat verkeerd ging bij Anderlecht.

"Als Riemer gekeken heeft, zal hij ontgoocheld geweest zijn", geeft Vanhaezebrouck aan. "Hij was de specialist van de defensieve organisatie", aldus de ex-trainer, die wel meerdere positionele fouten zag.

Onder meer bij het eerste doelpunt van Vermant liep er volgens Vanhaezebrouck wel meer mis. "Mamaar was bij het eerste doelpunt niet klaar en bij de voorzet is er te weinig druk op Siquet (van N'Diaye, red.)", klinkt het.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de nederlaag van KRC Genk tegen Union, de bekerwinst van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en de degradatie van KV Kortrijk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.