
"Als Union na de Brusselse derby nog aan kop staat, wordt het kampioen"
Union staat nog altijd aan kop in de Jupiler Pro League. Er staan nog drie wedstrijden op de teller, maar volgens Peter Vandenbempt wordt de titelstrijd mogelijk zaterdag beslist.
"Van Union kan je zeggen dat het precies doet wat het moet om te winnen op dit moment", aldus Vandenbempt bij Sporza. "Mooi is het al lang niet meer, dat beseft coach Pocognoli ook. Zijn spitsen zijn op een slecht moment uit vorm. Maar Union trekt het wel elke keer over de streep, geeft nauwelijks iets weg en is collectief ijzersterk."
Volgens Vandenbempt zit Union helemaal op titelkoers. "Het straft ook fouten genadeloos af. En met 10 op 12 tegen Club Brugge en Racing Genk met slechts één tegengoal ... Dan heb je het geweldig gedaan. Ik denk dat als Union na de Brusselse derby komende zaterdag nog aan kop staat, het gewoon kampioen wordt."
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de nederlaag van KRC Genk tegen Union, de bekerwinst van Club Brugge tegen RSC Anderlecht en de degradatie van KV Kortrijk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.