
Deschacht voorziet favorietenrol Club Brugge: “Toch 60 procent kans”
Naast dat er zondag wedstrijden worden gespeeld in de Jupiler Pro League. Nemen Club Brugge en RSC Anderlecht het ook tegen elkaar op in de bekerfinale. Bij De Zondag deden Ruud Vormer en Olivier Deschacht alvast een voorspelling van de wedstrijd.
De eerdere drie onderlinge ontmoetingen tussen de beide teams werden gewonnen door Club Brugge in de Jupiler Pro League. Toch verwacht Vormer een zware opgave voor zijn voormalige team. "Het is fifty-fifty denk ik", aldus de Nederlander bij De Zondag.
Deschacht, de voormalig speler van RSC Anderlecht, voorziet daarentegen juist een kleine favorietenrol weggelegd voor Club Brugge. "Toch 60 procent kans voor Club Brugge. Het zal wellicht weer afhangen van details. Voetbal is en blijft de meest onvoorspelbare sport", klinkt het.
Ruud Vormer verwacht dat er een belangrijke rol weggelegd is voor Besnik Hasi in aanloop naar het duel. "Besnik zal ze flink opnaaien", klinkt het. Ook Deschacht is een voorstander van Hasi. "Ik heb vijftien jaar met Hasi gewerkt, ik ben een Hasi-aanhanger."
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.