Betis en Chelsea doen goede zaken in Conference League

Betis en Chelsea doen goede zaken in Conference League, Antony maakt prachtgoal

Real Betis en Chelsea hebben een grote stap richting de finale van de Conference League gezet. De Spanjaarden wonnen in eigen huis met 2-1 van Fiorentina, terwijl de Londenaren uit bij Djurgardens IF uithaalden en met 1-4 wonnen.

Djurgardens IF - Chelsea: 1-4
Voor de Zweedse club Djurgardens was het een speciale avond. Voor het eerst in de clubgeschiedenis speelde de nummer elf van de Zweedse competitie een Europese halve finale. Echter werd al wel snel duidelijk dat Chelsea een maatje te groot was voor de Zweedse ploeg. Al na een kwartier spelen maakte Jadon Sancho de openingstreffer namens de ploeg uit Londen.

In de tweede helft scoorden ook Noni Madueke en Nicolas Jackson (twee goals). In de slotfase redde Isak Alemayehu Mulugeta nog de eer voor Djurgardens IF. Hij maakte de 1-4. Chelsea kan het karwei volgende week in huis afmaken en zo een ticket pakken voor de Conference League-finale in het Poolse Wroclaw.

Real Betis - Fiorentina: 2-1
Op papier was de wedstrijd tussen Real Betis en Fiorentina een stuk competitiever. De thuisploeg uit Sevilla opende echter al erg snel tot scoren. Vier minuten had Abde Ezzalzouli nodig om de score te openen in het Estadio Benito Villamarin. Betis bleef vervolgens sterk spelen en op zoek naar de tweede

In de tweede helft gaf de in topvorm verkerende Antony een show weg. De Braziliaan maakte een weergaloos doelpunt om de score voor Betis te verdubbelen. Door die goal is Antony nu bij tien doelpunten betrokken sinds hij voet op Spaanse bodem zette. In zijn hele periode bij Manchester United was hij bij zeventien goals betrokken. In de slotfase deed Fiorentina-captain Luca Ranieri nog iets terug, waardoor ook Fiorentina nog mag blijven hopen op een finaleplek.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.