Bas van den Eynden laat zich uit over zijn contractsituatie bij KV Mechelen

Vertrekt Van den Eyden bij KV Mechelen? "Heb gesproken, nog geen voorstel gehad"

Bas van den Eyden heeft zich uitgelaten over zijn contractsituatie bij KV Mechelen. De 23-jarige verdediger wil graag blijven, maar heeft nog geen aanbieding gehad van de middenmotor in de Jupiler Pro League

Van den Eyden werd dit seizoen geteisterd door een vervelende blessure. De 23-jarige kwam hierdoor slechts in negen JPL-duels in actie. In de play-offs voor de Conference League speelde hij druie duels. Inmiddels heeft hij aangegeven topfit te zijn en maakt hij zich geen zorgen meer over de blessure. 

"Na een revalidatie van twee maanden keerde ik terug, maar na vier matchen raakte ik opnieuw geblesseerd aan de adductoren. Toen werd er beslist dat ik geopereerd moest worden. Had ik dat geweten, was ik beter meteen geopereerd geweest", zo zei hij geciteerd door Het Laatste Nieuws

Het zou zomaar kunnen dat Van den Eyden aan zijn laatste weken bezig is als speler van KV Mechelen. Momenteel heeft hij een aflopend contract en zou hij nog geen nieuwe hebben ontvangen. "Op dit moment zijn we de opties, ook buiten KV, aan het bekijken. Maar ik ben gelukkig bij Mechelen en zou graag blijven als het totale plaatje klopt", aldus Van den Eyden. "Ik heb onlangs met Tom Caluwé gesproken, maar een voorstel is er nog niet", voegde hij daar later aan toe. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.