'Nieuwe favoriet voor bondscoachschap Brazilië,na afketsen Ancelotti-deal'

'Nieuwe favoriet voor bondscoachschap Brazilië bekend na missen Ancelotti-deal'

Nu Carlo Ancelotti niet langer de nieuwe bondscoach van Brazilië wordt, richt de Seleção zijn pijlen op Jorge Jesus. Dat meldt het Braziliaanse Globo Esporte SP. De zeventigjarige Portugees geldt momenteel als dé topfavoriet voor de baan.

De Braziliaanse voetbalbond brak eind maart met Dorival Júnior. Sindsdien leek Ancelotti zijn gedroomde opvolger te worden. Totdat de deal deze week klapte. Naar verluidt geldt Jorge Jesus momenteel als favoriet voor de baan als bondscoach van Brazilië.

De ervaren Portugees staat zelf ook open voor een avontuur in Zuid-Amerika en wil met de Braziliaanse selectie werken richting het WK van 2026. Jorge jesus staat momenteel onder contract bij Al Hilal in Saudi-Arabië. Aangezien zijn verbintenis komende zomer ten einde komt, staan alle lichten volgens Globo Esporte SP op groen. Jorge Jesus was eerder werkzaam bij onder meer SL Benfica en Fenerbahçe.

Opvallend is dat Ancelotti volgens diverse media juist weer de opvolger van Jorge Jesus lijkt te gaan worden in Saudi-Arabië. De nummer twee van de Saudi Pro League zou liefst 150 miljoen, verdeeld over drie seizoenen, willen betalen om Ancelotti te verleiden tot een samenwerking.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.