
'Kompany krijgt sterspeler erbij: Wirtz verkiest Bayern München boven Man City'
De transfer van Florian Wirtz naar Bayern München lijkt steeds dichterbij te komen. Eerder wist BILD met het nieuws te komen dat de Duitse topclub onder leiding van Vincent Kompany een poging ging wagen bij de gewilde Wirtz, maar Footmercato spreekt inmiddels van een 'contractuele overeenkomst' tussen beide partijen.
'Op een moment dat Bayer Leverkusen op het punt staat zijn trainer Xabi Alonso te verliezen, kunnen we bevestigen dat er een contractuele overeenkomst is bereikt tussen Wirtz en Bayern München', valt er te lezen. Er zou nog geen sprake zijn van een akkoord tussen beide clubs, waarbij enige details ook nog ontbreken.
Naast Bayern München, zouden ook Real Madrid en Manchester City aan Wirtz denken. Laatstgenoemde heeft de hoop nog niet opgegeven, schrijft transferexpert Santi Aouna. Tot slot hoopt Bayer Leverkusen zelfs nog een poging willen maken om Wirtz langer aan zich te binden. Met een contract tot medio 2027 wordt de marktwaarde van de 21-jarige op 140 miljoen euro geschat.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.