Raul wijst hoofdtrainerspositie bij Real Madrid niet af

Kandidaat hoofdtrainer bij Real Madrid hint naar toekomst: 'Waar ik wil zijn'

Carlo Ancelotti gaat Real Madrid naar alle waarschijnlijkheid verlaten aan het eind van dit seizoen. Xabi Alonso (Bayer Leverkusen), Jürgen Klopp (clubloos) en Raul (Real Madrid Castilla) werden genoemd als mogelijke opvolgers en laatstgenoemde lijkt wel oren te hebben naar de baan.

Tegenover MARCA wilde de oud-spits van Real Madrid nog niet veel kwijt over een mogelijke baan bij de hoofdmacht. Raul is op dit moment trainer van de beloften en wil dus nog niets zeggen over het mogelijke opvolgen van Ancelotti. Toch vertelt hij wel dat Madrid zijn thuis is. "Ik ben blij dat ik hier ben. Ik ben precies waar ik wil zijn", vertelt Raul over zijn trainerschap in Madrid.

Ondanks de vele geruchten over een vertrek van Ancelotti adviseert Raul de Real-fans om rustig te blijven. "Als het tijd is om te evalueren en de club beslissingen moet nemen, als ze die ooit moeten nemen, want dat weet ik niet, dan zullen we het zien. Het belangrijkste is om nu kalm en ontspannen te blijven. We gaan richting het einde van het seizoen en voor ons staat er nog veel op het spel."

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de discutabele strafschopfases in KRC Genk – Antwerp, het tweeluik tussen Union en Club Brugge en laat men zich uit over de moeilijke periode van KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.