
Vrancken over afscheid bij Gent: “Zelf voorzet gegeven voor opvolger Milicevic”
Wouter Vrancken maakte een beladen overstap van KRC Genk naar KAA Gent, maar kon vervolgens niet overtuigen bij de Buffalo’s. Vrancken is aan zijn nieuwe avontuur begonnen bij STVV en blikt terug op zijn afscheid bij Gent. De hoofdtrainer geeft aan dat hij een voorzet gaf om Danijel Milicevic aan te stellen als zijn opvolger.
Vrancken kreeg bij Het Laatste Nieuws de vraag of hij een burn-out kreeg toen het hard bergafwaarts ging bij Gent. “Dat niet. Maar als je voelt dat je energiepeil daalt, dan moet je jezelf afvragen hoe dat komt”, deelde Vrancken.
“Ik kwam tot het besef dat KAA Gent niet de juiste plaats was voor mij. De matchen op Beerschot en Lugano (waar ‘Wouter buiten’ werd geroepen en de spelers werden uitgejouwd, red.) waren daar triggers voor. Als het op jezelf weegt, dan straalt dat af op de hele ploeg. En dan moet je samen zitten”, aldus Vrancken.
“Dat hebben Sam en ik gedaan. We waren het erover eens dat mijn vertrek de club goed zou doen. Er moést iets gebeuren om weer een goede vibe te creëren rond KAA Gent, zodat de spelers weer vertrouwen zouden krijgen. Ik heb zelf de voorzet gegeven om aan Milicevic te denken als mijn opvolger, omdat de fans hem als kind van het huis graag hebben”, besluit Vrancken over zijn periode bij Gent.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de titel van Zulte Waregem, de armtierige topper RSC Anderlecht – Antwerp, het anti-voetbal van Union tegen KRC Genk en de demonstratie van Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.