
“Pocognoli en Union als pretbederver Club Brugge en Genk, vinden ze wel leuk”
Niels Poissonnier zag Club Brugge met 0-1 onderuitgaan tegen Union SG, waardoor Blauw-Zwart de leidersplaats in de Jupiler Pro League alweer kwijt is. Union wist een directe tik uit te delen, nadat er in de vorige speelronde werd gewonnen bij KRC Genk.
Volgens Poissonnier geniet Union ervan om de direct concurrentie te verslaan. “Union als pretbederver. Als de luis in de pels van de topclubs. Vinden ze wel leuk daar, in het Dudenpark. Ook hun coach”, deelt de chef voetbal van Het Laatste Nieuws.
“Sébastien Pocognoli maakte in 2011 deel uit van het Standard Luik dat 26 op 30 pakte in de play-offs. Tot op vandaag nog steeds het beste rapport ooit in de laatste rechte lijn. Pocognoli wéét dus hoe het is om geweldig te performen in volle titelstrijd”, aldus Poissonnier.
“Toen als linksback, inmiddels als coach en architect van Union. Doet híj wel waar Felice Mazzu, Karel Geraerts en Alexander Blessin nét niet in slaagden: Union Saint-Gilloise kampioen maken?”, vraagt Poissonnier zich af.
“Club Brugge (en RC Genk) weten in elk geval waar ze aan toe zijn. Vanaken en co. mogen zondag in Vorst niet opnieuw verliezen van Union, anders zijn ze ver van huis. En van een tweede ster”, besluit Poissonnier.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de titel van Zulte Waregem, de armtierige topper RSC Anderlecht – Antwerp, het anti-voetbal van Union tegen KRC Genk en de demonstratie van Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.