Rajiv van la Parra voelt zich thuis bij Beerschot

Van la Parra voelt zich thuis: "Beerschot is een grote club met veel potentieel"

Update: 26 april om 09:17
1

Ondanks de degradatie met Beerschot in de Jupiler Pro League, heeft Rajiv van la Parra zijn draai gevonden bij de ploeg uit Antwerpen. De aanvaller heeft uitgebreid verteld over zijn eerste halfjaar bij Beerschot.

"Ondanks de moeilijke sportieve situatie ben ik hier enorm graag. Je voelt aan alles dat Beerschot een grote club is met veel potentieel. Iedereen binnen de organisatie zoals spelers, staf en medewerkers die zich keihard inzetten voor de club. Het voelt als een hechte familie, en geloof me, dat is zeldzaam in het voetbal", zo laat Van la Parra weten op de officiële kanalen van Beerschot. 

Ondanks dat Beerschot zeker is van degradatie richting de Challenger Pro League, probeert Van la Parra een positieve attitude te behouden. De Nederlander wil de komende wedstrijden met de ploeg van Dirk Kuyt eervol afsluiten, te beginnen met het duel dat vanavond plaatsvindt tegen KV Kortrijk. 

"We spelen voor de eer en voor onze badge. Zoals eerder al vermeld, werkt iedereen in de club om het beste voor de club te verkrijgen. Wij op het veld moeten een weerspiegeling zijn daarvan. Dus ja, ook de komende wedstrijden zullen wij competitief blijven", zo sloot hij af. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de titel van Zulte Waregem, de armtierige topper RSC Anderlecht – Antwerp, het anti-voetbal van Union tegen KRC Genk en de demonstratie van Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.