Ivan Leko en Standard rode lantaarn van Europe Play-Offs na verlies tegen OHL

Leko en Standard rode lantaarn van Europe Play-Offs: “Het is nu even slikken”

Ivan Leko en Standard gingen op Sclessin met 0-1 onderuit tegen OH Leuven. Door de nederlaag staan de Rouches op de laatste plek in de Europe Play-Offs. Na de match gaf hoofdtrainer Leko aan dat het even slikken is nu bij Standard.

Leko legt uit dat Standard groot moet zijn in zowel winst als verlies na de nederlaag tegen Leuven. “Wanneer je verliest in voetbal, moet je daar groot in zijn. Hoofd omhoog en kritiek aanvaarden”, citeert Sporza de hoofdtrainer van Standard.

“We moeten opnieuw op zoek naar motivatie in de ploeg om overeind te krabbelen en te vechten, op zoek naar dat tikkeltje meer geluk. Vooral op technisch vlak maken we veel foutjes”, aldus de hoofdtrainer van Standard.

“Op fysiek vlak geven ze alles, daar kan ik niets op aanmerken. We hadden een lastig seizoen, mensen geven hun leven op om de ploeg te redden. De frustraties die er zijn, zijn er niet alleen door de nederlagen, maar die zijn er al langer. Het is nu even slikken en morgen weer doorgaan”, besluit Leko namens Standard.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de titel van Zulte Waregem, de armtierige topper RSC Anderlecht – Antwerp, het anti-voetbal van Union tegen KRC Genk en de demonstratie van Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.