
David (Union) heeft nog een talent: “Ik ben een hele goede basketbalspeler”
Promise David werd verkozen tot speler van de maand in de Jupiler Pro League. De aanvaller van Union Saint-Gilloise maakte in de maand maart een uitstekende indruk. Ook in de alle drie gespeelde wedstrijden in de Champions’ Play-Offs wist hij tot scoren te komen.
In ons land is het de eerste keer dat David is verkozen tot speler van de maand. Echter is het niet nieuw voor de aanvaller, in Estland lukte dit al meerdere keren. "Ik ben al meerdere keren verkozen tot speler van de maand in Estland. Ik hou de trofeeën nog altijd bij me trouwens", aldus de Canadees bij RTBF.
Hoewel David de laatste tijd indruk weet te maken met zijn voetballende kwaliteiten, kan de Canadees ook nog goed basketballen. "Ik ben een hele goede basketbalspeler. Ik kan spelen als center of forward. Ik ben de beste basketballer die voetbal speelt, maar ben toch nog beter in voetbal."
Ook met het nationale team van Canada heeft David nog grote ambities. "We staan in de top 30 van de wereld. We moeten niet onderschat worden. We beginnen resultaten te behalen en willen een rol van betekenis spelen in de CONCACAF Nations League finals."
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge tegen KRC Genk, de titelstrijd in de Challenger Pro League en de 0 op 9 van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.