
Analisten zien Kompany en Bayern sneuvelen: "Inter is een ploeg met hoofdletter P"
Vanavond gaat het Bayern München van Vincent Kompany voor de laatste strohalm tegen Inter in de Champions League. De analisten van 90 Minutes verwachten geen wonderen in het Giuseppe Meazza-stadion.
Bayern en Kompany moeten een achterstand van 1-2 omdraaien op bezoek bij Inter. En daarbij mist de voormalig aanvoerder van de Rode Duivels ook nog eens belangrijke namen als Dayot Upamecano, Hiroki Ito, Alphonso Davies, Jamal Musiala en Manuel Neuer missen. Filip Joos, Frank Boeckx en Gilles Decoster verwachten dan ook niet dat de huidige koploper van de Bundesliga gaat stunten in Milaan.
"Ik heb Inter zelfs in mijn voorspellingen in de finale gezet", zo liet Boeckx weten. "En dat tegen een Bayern dat achteraan wankelt. Dat zag je dit weekend in Der Klassiker tegen Borussia Dortmund. Vijf matchen op rij geen clean sheet. En ze missen Manuel Neuer", voegde Decoster daaraan toe. Ook Joos denkt niet dat Bayern de achterstand omdraait vanavond. "Bij Inter hebben ze Alessandro Bastoni staan, die speelt echt fenomenaal. Een soort Gvardiol, maar dan defensief sterker. Dat is echt een machine".
De conclusie van de drie heren was dan ook unaniem. "Het wordt voor Kompany moeilijk om de achterstand op te halen, Inter is een ploeg met hoofdletter P".
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge tegen KRC Genk, de titelstrijd in de Challenger Pro League en de 0 op 9 van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.