
Lambrechts fluit naar Ronaldo: "De Belgische competitie is prioriteit"
Erik Lambrechts mocht afgelopen weekend een wedstrijd in Saudi-Arabië fluiten. De Belgische ref zag er meteen een wereldgoal van Cristiano Ronaldo, maar had dat eerst niet door.
“Ik moet eerlijk zijn: het is pas toen ik achteraf de beelden zag dat ik besefte hoe straf die goal was", lacht Lambrechts bij Het Nieuwsblad. "Soms voel je als ref zo'n doelpunt komen, zoals toen Erling Haaland scoorde in mijn eerste Champions League-match, en dan beleef je dat iets intenser, maar nu was dat vreemd genoeg niet het geval."
Lambrechts hoopt meer internationale matchen te fluiten. "Ik heb niet meteen een bestemming op mijn bucketlist staan, maar wie weet komt er nog wel eens een exotische bestemming op mijn pad en dan zal ik daar - als dat past in de planning - met veel plezier op ingaan. Nu kwam het goed uit, maar de Belgische competitie is natuurlijk wel de prioriteit. Al kijk ik ernaar uit, want het beloven nog leuke en spannende weken te worden."