Joos: "De Cuyper is geen linkerflank meer, hij is gewoon alles"

Joos kan lof niet op over Club Brugge-pion: "Hij is gewoon alles"

6

Club Brugge had afgelopen zondag opnieuw heel wat uitblinkers en won uiteindelijk ook van KRC Genk. Bij Extra Time heeft men echter bijzonder veel lof voor één pion: Maxim De Cuyper.

De linksachter wist het winnende doelpunt te scoren vanop de stip, maar wist ook daarvoor serieus te overtuigen. In het verleden had Filip Joos al flink wat lof voor de Rode Duivel. Dat is er ook niet op geminderd. "Ik kan hem geen linkerflank meer noemen, De Cuyper is gewoon alles", klonk het.

Lof die De Cuyper ook van Wesley Sonck kreeg. "Hij doet het offensief fantastisch. Hij i goed in het samenspel, heeft goede voorzetten. Hij heeft gewoon heel goede voeten en heeft zich fantastisch ontwikkeld", aldus de analist.

De nu 24-jarige De Cuyper was dit seizoen inmiddels goed voor vier doelpunten en zeven assists in 46 partijen. Hij wordt echter ook gelinkt aan flink wat buitenlandse clubs en lijkt aan zijn laatste weken bij Blauw-Zwart bezig.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge tegen KRC Genk, de titelstrijd in de Challenger Pro League en de 0 op 9 van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.