Chery blijft strijdbaar ondanks nieuwe domper voor Antwerp: “Het kan nog altijd keren”

2

Voor Antwerp blijft het maar mislopen in de Champions’ Play-Offs. Na de nederlaag tegen KAA Gent is de Great Old inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, op drie punten van Anderlecht en Gent. Toch weigert Tjaronn Chery zich neer te leggen bij een zesde plek in het klassement.

De middenvelder put hoop uit het vertoonde spel tegen Gent, ondanks het pijnlijke verlies. “Het verschil is maar drie punten, toch. Als we van Anderlecht winnen, staan we weer allemaal gelijk”, klonk het bij Gazet van Antwerpen.

Opvallend genoeg ziet Chery zelfs lichtpunten in de prestaties, ondanks de frustraties. “Het spel moeten we meenemen als lichtpuntje, ook al klinkt dat raar na een nederlaag.”

Volgende week trekt Antwerp naar het Lotto Park voor een levensbelangrijke confrontatie met het eveneens puntenloze Anderlecht. Chery gelooft alvast dat één goede prestatie het verschil kan maken. “Als we één keer die goals weer maken, keert het tij wel weer.”

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge tegen KRC Genk, de titelstrijd in de Challenger Pro League en de 0 op 9 van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.