Alexandre Teklak over RSC Anderlecht en Bensik Hasi

Teklak ziet het somber in voor Anderlecht: "Eigen graf aan het graven"

Update: 14 april om 15:37
11

Besnik Hasi is er nog niet in geslaagd om te winnen met RSC Anderlecht tijdens de Champions' Play-Offs. Analist Alexandre Teklak vindt dat Hasi een simpeler systeem moet gebruiken.

"De trainer heeft zijn rol te spelen", is het oordeel van Teklak in de podcast Complètement Foot van RTBF. "Hij moet de spelers wakker maken. Maar er is nog geen sprake van het Hasi-effect."

"RSC Anderlecht heeft hem aangenomen voor de finale van de Beker van België, maar ze zijn hun eigen graf aan het graven. Hij moet zich aan iets simpels houden zodat dit team kan functioneren."

"Want als het zo doorgaat, gaat het ook niet lukken in de bekerfinale", ziet Teklak het somber in voor RSC Anderlecht. Anderlecht speelt de finale tegen Club Brugge op 4 mei.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de overwinning van Club Brugge tegen KRC Genk, de titelstrijd in de Challenger Pro League en de 0 op 9 van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.