Van der Gijp en Derksen over Noa Lang

'Lang had ik in de winter al weggedaan, hij was zestiende keus bij Napoli'

2

PSV had beter al in de winter afscheid kunnen nemen van Noa Lang (ex-Club Brugge). Die conclusie trekken de Nederlandse analisten Johan Derksen en René van der Gijp bij Vandaag Inside na het horen van zijn vertrekwens uit Eindhoven.

Het Eindhovens Dagblad, Voetbal International en De Telegraaf repten deze week al over de vertrekwens van Lang bij PSV. De aanvaller kwam in de zomer van 2023 over van Club Brugge, werd kampioen zonder al te veel te spelen door blessureleed en lijkt na één vol seizoen spelen weer te willen vertrekken bij de Eindhovenaren.

"Daar heb je alleen maar last van", steekt Derksen van wal over Lang. Van der Gijp is duidelijk over de vertrekwens van de aanvaller.  "Die had ik in de winter al weggedaan. Toen had ik hem aan Napoli verkocht, Hij was de zestiende keus bij Napoli. Die waren al bij vijftien andere geweest, die had je gewoon moeten verkopen. 25 miljoen, lekker man."

Derksen is ondanks de tien goals en tien assists die Lang gaf in 38 duels dit seizoen nog altijd niet overtuigd. "Die scoort alleen een keer een fantastische goal tegen RKC." Lang heeft nog een contract tot medio 2028 bij PSV. Er zullen ongetwijfeld afspraken gemaakt zijn over een eventueel vertrek deze zomer.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de bijna-comeback van Antwerp tegen Club Brugge, de nederlaag maar ook hoopgevende prestatie van RSC Anderlecht tegen KRC Genk en wordt er uitgekeken naar de toekomst van Kevin De Bruyne. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.