
Skov Olsen kan zich niet doorzetten in Bundesliga: "Niet alleen zijn fout"
Andreas Skov Olsen speelt sinds de winter bij Wolfsburg, maar kan daar voorlopig niet doorbreken. Volgens Wolfsburg-watcher Michael Theuerkauf is dat echter niet alleen zijn verantwoordelijkheid.
Wolfsburg betaalde maar liefst veertien miljoen euro aan Club Brugge om hem weg te halen, maar voorlopig vertaalt zich dat niet in geweldige statistieken. Skov Olsen scoorde nog niet en gaf nog maar één assist. Afgelopen weekend bleef hij zelfs op de bank in een nochtans noodlijdende ploeg.
“Niet alleen zijn fout", vertelt Theuerkauf bij Het Nieuwsblad. "Wolfsburg draait vierkant. Het gaat niet goed met de ploeg en Andreas kan zich niet doorzetten". Theuerkauf ontkent wel dat Skov Olsen een ongeïnteresseerde indruk maakt. "Neen. Als dat al zo zou zijn, valt het niet op want bij Wolfsburg speelt iedereen al weken ongeïnteresseerd."
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de bijna-comeback van Antwerp tegen Club Brugge, de nederlaag maar ook hoopgevende prestatie van RSC Anderlecht tegen KRC Genk en wordt er uitgekeken naar de toekomst van Kevin De Bruyne. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.