© Photo News

Ex-speler van failliet Deinze duikt plots op bij PSG: 'kans op contract'
Vier maanden na het faillissement van KMSK Deinze hebben de meeste spelers van de club inmiddels een nieuwe bestemming gevonden. Sommigen kozen voor een avontuur in de lagere reeksen, anderen vonden onderdak bij clubs in de Challenger Pro League. Maar één naam springt er nu wel heel opvallend uit.
Volgens het Franse L'Équipe is Ilian Mhand namelijk op proef bij niemand minder dan Paris Saint-Germain. De 19-jarige offensieve middenvelder, die ook op de flank uit de voeten kan, traint er mee met het beloftenelftal van de Franse grootmacht.
Mhand speelde voor de winterstop nog bij het inmiddels failliete Deinze, waar hij opviel met zijn technische kwaliteiten en spelinzicht. De kans dat hij bij PSG een contract krijgt, is niet onbestaande. De Fransman zou tot dusver een sterke indruk nalaten op training. Aangezien hij transfervrij is, kan hij zelfs buiten de reguliere transferperiode vastgelegd worden.
Mocht de overstap effectief rondkomen, zou dat een opmerkelijke wending zijn voor een speler die pas begin dit seizoen op het Belgische tweede niveau actief was.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de knappe overwinningen van Club Brugge, KRC Genk en Union. Daarnaast is er ook aandacht voor de degradatie van Beerschot. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.




