
De Cuyper maakt indruk tijdens optreden bij Rode Duivels: "Definitieve basisklant"
Analist Wim Conings heeft genoten van de Rode Duivels afgelopen weekend in de Nations League. Als het aan hem ligt, wordt Maxim de Cuyper op korte termijn een vaste basisklant in het team van Rudi Garcia.
Voor het eerst in lange tijd wisten de Rode Duivels een duel te winnen. Ondanks de valse start tegen Oekraïne, waar het eerste duel van het tweeluik met 3-1 werd verloren, draaide het team van Garcia in Genk helemaal om. Na de 3-0 overwinning ging België door in de Nations League. De Cuyper, die zijn goaltje wist mee te pikken, maakte een uitstekende indruk op Conings.
"Maxim De Cuyper heeft de grootste kans definitief basisspeler te worden. Tegen Oekraïne werd hij waarschijnlijk slachtoffer van het feit dat Rudi Garcia zijn ploeg niet té aanvallend het veld wilde insturen, maar bewees hij met zijn invalbeurt dat hij de beste aanvallende flankverdediger is die de Rode Duivels hebben. In principe zou Rudi Garcia hem de voorkeur moeten geven op Thomas Meunier", zo zei hij in Het Belang van Limburg.
De Cuyper kent een uitstekend seizoen tot nu toe. De vleugelverdediger van Club Brugge liet zich meerdere keren zien in de Jupiler Pro League en in de Champions League. De geruchten gaan dan ook rond dat meerdere clubs achter De Cuyper aanzitten.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de wedstrijden van de Rode Duivels tegen Oekraïne, de trainersontslagen bij RSC Anderlecht en Cercle Brugge en de sterke prestaties van Hans Vanaken (Club Brugge) en Kos Karetsas (KRC Genk) tijdens de interlandperiode. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.