RSC Anderlecht wil Fisnik Asllani van Elversberg / Hoffenheim

'RSC Anderlecht heeft spits in vizier en gaat voor uitblinker uit Bundesliga 2'

19

De wintertransferperiode is nog maar even afgelopen, maar bij RSC Anderlecht is men al begonnen aan de zomertransferperiode. De club speurt naar versterking en is daarvoor onder meer uitgekomen bij Fisnik Asllani.

Bij Transfermarkt weet men namelijk dat Asllani op het verlanglijstje staat van paars-wit. De 22-jarige Kosovaarse spits komt momenteel uit voor de Duitse tweedeklasser SV Elversberg, dat hem huurt van TSG Hoffenheim.

Bij Elversberg was Asllani dit seizoen één van de grote uitblinkers met twaalf doelpunten en vijf assists in 26 partijen. Elversberg wil hem graag definitief overnemen van Hoffenheim, maar heel wat clubs tonen interesse.

Anderlecht is één van die clubs, terwijl ook Sporting CP, Fenerbahçe en Lille OSC worden genoemd als potentiële bestemming voor Asllani. Bij Anderlecht zou hij de concurrentie moeten aangaan met Lucas Vazquez en Kasper Dolberg. Beide spitsen werden de voorbije weken en maanden echter ook gelinkt aan een vertrek bij paars-wit.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de sterke prestaties van Ardon Jashari bij Club Brugge, de zware kritiek op David Hubert bij RSC Anderlecht en merkt men een opvallende Dender-uitblinker op tegen KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.