
Mechele ziet Play-Offs verdwijnen in België: "Daar word je ook niet vrolijk van"
In de toekomst geen Play-Offs meer in de Jupiler Pro League, wel een normale competitie met achttien ploegen. Er zijn heel wat voorstanders van die beslissing, maar ook enkele tegenstanders. Brandon Mechele behoort tot de laatste groep.
De verdediger van Club Brugge speelde als prof nog nooit in een competitie zonder Play-Offs, maar wil ook geen afscheid nemen van dat systeem. "Ik vind ze echt leuk", geeft hij aan in Het Nieuwsblad.
Voor Mechele waren de Play-Offs ook altijd iets om naar uit te kijken, geeft hij aan. "Het is misschien niet eerlijk met die puntenhalvering, maar de play-offs zijn iets speciaals. Allemaal topmatchen, de zon schijnt. Er hangt een andere sfeer en de belangen zijn groter dan in een gewone competitie", klinkt het.
Wedstrijden in de competitie hebben binnenkort wel meer belang, maar Mechele ziet voor Club Brugge ook een extra nadeel in het verdwijnen van de Play-Offs. "In de plaats van tien topmatchen op het einde krijgen we er nu vier tegen ploegen die zich waarschijnlijk in het eigen strafschopgebied zullen ingraven. Daar word je ook niet vrolijk van", besluit hij.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de moeilijke periode van Gustaf Nilsson bij Club Brugge, de kritiek van STVV en Cercle Brugge op de wedstrijdleiding en de overwinning van KRC Genk tegen Union. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.