Club Brugge en Mignolet met focus op beker en JPL: “Misschien helpt het wel”

Club Brugge en Mignolet schakelen meteen naar beker en JPL: “Misschien helpt het”

1

Na de uitschakeling in de Champions League tegen Aston Villa blikt Simon Mignolet niet alleen terug, maar vooral vooruit. De doelman erkent dat Club Brugge de kansen liet liggen, maar ziet ook positieve punten in de Europese campagne. 

Nu de Europese droom voorbij is, richt Blauw-Zwart zich op andere doelen. Met de beker en de competitie nog in het vizier weet Mignolet dat de ploeg scherp moet blijven. “Misschien helpt het om terug te gaan naar een wedstrijdweek zonder midweek partij. Als je volgend jaar in de Champions League wilt spelen, moet je de Pro League winnen”, aldus Mignolet, geciteerd door RTBF.

Volgens de doelman is dat een belangrijke stap vooruit, al moeten ze voortaan ook hun moment grijpen. Als voorbeeld haalde hij de match tegen Atalanta aan, waar Brugge wel wist te profiteren. Tegen Aston Villa was het de Engelse tegenstander die dat beter deed.

Ondanks de teleurstelling wil Mignolet vooral vooruitkijken. De focus moet nu op de resterende doelen liggen. “We hebben de beker en de competitie en daar moeten we ons op richten. Het is niet onze taak om ons zorgen te maken over wat er aan het einde van het seizoen gaat gebeuren”, zegt de doelman, geciteerd door RTBF.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de sterke prestaties van Ardon Jashari bij Club Brugge, de zware kritiek op David Hubert bij RSC Anderlecht en merkt men een opvallende Dender-uitblinker op tegen KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.