Klap voor PSV: Pepi niet meer in actie dit seizoen

Klap voor PSV: topschutter komt dit seizoen helemaal niet meer in actie

PRAAT MEE!

PSV heeft een flinke tegenslag te verwerken gekregen. Ricardo Pepi, de topschutter van de Eindhovenaren, zal dit seizoen niet meer in actie komen. Dat heeft de Nederlandse landskampioen vrijdag bekendgemaakt. De knieblessure van de ploegenoot van Johan Bakayoko is ernstiger dan aanvankelijk gedacht.

Pepi raakte vorige maand geblesseerd in de Champions League-wedstrijd tegen Liverpool (3-2). Eerder werd al duidelijk dat hij voor langere tijd aan de kant zou staan, maar nu blijkt de Amerikaanse international dit seizoen helemaal niet meer in actie komt. Als supersub achter Luuk de Jong was hij van grote waarde voor de Eredivisie-koploper. Zijn teller stond al op zeventien doelpunten in 28 officiële duels. 

De Amerikaanse spits zal na zijn operatie nog maanden nodig hebben om te herstellen. Daarmee zit het huidige voetbalseizoen er voor hem op. In de voorbereiding kan hij weer aansluiten bij de selectie van Peter Bosz. 

De blessure van Pepi betekent dat de 34-jarige De Jong tot de zomer de enige spits is in de selectie van PSV, en dat ondanks het drukke programma. De Eindhovenaren slaagden er tijdens de winterse transferperiode niet in om een vervanger voor Pepi te strikken. Bosz rekent mede op Bakayoko om het verlies van de spits op te vangen. De Rode Duivel scoort ook behoorlijk vlot: zeven keer in de Eredivisie, één in de beker en twee in de Champions League.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de vele discutabele rode kaarten in de JPL, de zware kritiek op Kikkenborg bij RSC Anderlecht en de uitspraken van Dirk Kuyt na het vertrek van Thibaud Verlinden bij Beerschot.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.