© Photo News

“Had inzetbare spelers verwacht bij RSCA, verkopen 2 spelers onder de prijs”
Tom Boudeweel zag dat het een actieve winterse mercato was voor RSC Anderlecht. Paars-wit presenteerde maar liefst zeven aanwinsten. De analist van Sporza noemt de aanwinsten opvallend en niet direct inzetbaar voor de A-kern van Anderlecht.
Boudeweel geeft aan dat Anderlecht “speciaal” heeft ingekocht. “7 spelers is al opvallend in de wintermercato, maar ook de leeftijd van die jongens: 1 van 17 en van 18, 2 van 19 en 1 van 21. Huerta is 24 en Adryelson - die gehuurd wordt - is 26. In totaal gaven ze 7 miljoen uit voor vooral jonge gasten terwijl je misschien verwacht had dat ze meteen inzetbare spelers nodig hebben bij Anderlecht”, deelt Boudeweel via Sporza.
Boudeweel zag ook dat Anderlecht de RSCA Futures wilde versterken, omdat ze net als Jong Genk niet willen zakken naar de 1e Nationale. “Daar is Amando Lapage nu weg en dat is opvallend. Dat talent link je meteen aan Paul Van Himst en is über-Anderlecht”, aldus Boudeweel.
“Met Dreyer voor amper 5,5 miljoen en de nakende transfer van Amuzu, die ze ooit voor 10 miljoen konden verkopen maar nu voor een avontuur in Brazilië (waar de transfermarkt nog open is) kiest, heeft Anderlecht wel 2 spelers flink onder de prijs verkocht”, besluit Boudeweel over de winterse mercato van Anderlecht.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de vele discutabele rode kaarten in de JPL, de zware kritiek op Kikkenborg bij RSC Anderlecht en de uitspraken van Dirk Kuyt na het vertrek van Thibaud Verlinden bij Beerschot.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.







