Jonathan Lardot hekelt rode kaart Moussa N'Diaye

Lardot oneens met rode kaart Moussa N'Diaye: "Zo kunnen we geen voetbal verkopen"

3 februari om 18:44
Update: 3 februari om 18:52

Voormalig topscheidsrechter Jonathan Lardot heeft zich uitgesproken over de rode kaart voor Moussa N'Diaye tegen KAA Gent. Volgens de ex-arbiter had het opstootje van de Anderlecht-verdediger anders opgelost moeten worden. 

N'Diaye kwam bij een corner verwikkeld in een opstootje met Matisse Samoise en Stefan Mitrović. Vervolgens werd er wat geduwd en getrokken, waarna N'Diaye met zijn hoofd tegen die van Mitrovic aankwam en daarna naar de grond ging. De speler van Anderlecht kreeg vervolgens rood, wat volgens Lardot niet de juiste beslissing is gebleken. "Zo kunnen we voetbal niet verkopen", liet Lardot weten bij DAZN

"Ik zeg altijd dat we met gezond verstand onze beslissingen moeten nemen", vervolgde Lardot. "We zien Samoise die volledig blijft hangen op N'Diaye. Hij is degene die als eerste fout zit en krijgt geen kaart, dat is een feit. Ten tweede komt Mitrovic achter hem, duwt hem relatief, ik zeg niet dat dat rood is maar wel geel. Nadat ze neus aan neus hangen kwam er een kleine beweging, je moet voor dat imago wel geel geven, maar die eerste moet niet getrokken worden", aldus Lardot toe die opperde dat iedereen geel zou krijgen. 

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de vele discutabele rode kaarten in de JPL, de zware kritiek op Kikkenborg bij RSC Anderlecht en de uitspraken van Dirk Kuyt na het vertrek van Thibaud Verlinden bij Beerschot.

Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.