
Albert lovend over de prestatie van Hazard bij Anderlecht: “Wereld van verschil"
Thorgan Hazard is terug bij RSC Anderlecht, en zijn impact laat zich meteen voelen. Na een lange blessure stond hij opnieuw in de basis tijdens de 0-2 overwinning tegen Kortrijk. Een knappe vrije trap bekroonde zijn return.
Philippe Albert en de andere analisten van La Tribune waren lovend over de herboren vleugelspeler. "De eerste dertig minuten leek het alsof een hond zonder tuin eindelijk losgelaten werd", grapte Swann Borsellino, geciteerd door RTBF. Hij verwees uitdrukkelijk naar zijn energie en enthousiasme.
Volgens Albert is Hazard, zelfs als hij niet helemaal topfit, is een absolute meerwaarde voorde ploeg. “Zelfs fysiek op slechts 70%, is hij al beter dan een aantal van zijn ploeggenoten. Hij is altijd beschikbaar en dat maakt een wereld van verschil voor degene met de bal”, klinkt het.
“Hij speelt op een hoger niveau dan de meesten om hem heen", voegde Stephan Streker toe. Voor Anderlecht komt Hazards terugkeer op het perfecte moment, net nu de ploeg op zoek is naar nieuwe impulsen in de competitie.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het ontslag van Domenico Tedesco en zijn mogelijke opvolgers, het debuut van Chino Huerta bij RSC Anderlecht en de potentieel spannendste degradatiestrijd ooit. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.