
Vermoedelijke XI van Club tegen Juve: Nilsson start ondanks vorm Jutgla
Club Brugge neemt het dinsdag in de zevende speelronde van de competitiefase van de Champions League op tegen Juventus in het Jan Breydelstadion. VoetbalPrimeur.be deelt de vermoedelijke opstelling van Blauw-Zwart voor de confrontatie met de Oude Dame.
Hayen gaf in de afgelopen speelronde van de Jupiler Pro League een aantal spelers rust tegen Beerschot voor de kraker tegen Juventus. Hayen gaf aan dat een aantal jongens nog niet volledig fit bleken te zijn, de verwachting is dan ook dat Hayen tegen Juventus zijn sterkst mogelijke basiselftal neer gaat zetten.
Hayen heeft voorin een moeilijke keuze te maken. De hofdtrainer gaat voorin toch de voorkeur geven aan Gustaf Nilsson, ondanks de huidige vorm van Ferran Jutgla. Nilsson weegt op een andere manier op de verdediging van de Italianen en mag starten in het miljardenbal. De in goede-vorm-stekende Jutgla kan ingebracht worden als joker.
In de achterhoede van Club Brugge moet er door Hugo Siquet en Bjorn Meijer plaats gemaakt worden op backposities. Maxim De Cuyper en Joaquin Seys eisen hun plekjes daarop. Op het middenveld keert de meer dan degelijke driehoek tussen Ardon Jashari, Raphael Onyedika en Hans Vanaken terug.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het ontslag van Domenico Tedesco en zijn mogelijke opvolgers, het debuut van Chino Huerta bij RSC Anderlecht en de potentieel spannendste degradatiestrijd ooit. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.
Ontvang op je smartphone gratis als eerste het grote voetbalnieuws. Hoe? Volg het kanaal van VoetbalPrimeur.be op WhatsApp via deze link.